جامعه معلولین استان خوزستان

امروز:
پنج شنبه, 29 ارديبهشت 1401
اعتلای شخصیت و ارتقای کیفیت زندگی معلولین

مطالب جدید امروز

تبریک عید نوروز

یا رب عید است عطا بر همه ده
بر ماتم و اندوه همه خاتمه ده
پایان غم همه ظهور ارباب کرم
تعجیل فرج به مهدی فاطمه ده

 

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می‌باشدرا به تمامی توانخواهان عزیز تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند بزرگ و سبحان برای شما توانخواهان عزیز و خانواده محترم را مسئلت می‌کنیم

 ان شالله با فرا رسیدن سال نو  که همیشه نوید بخش افکار نو،کردار نو و تصمیم‌های نو برای آینده است،آینده‌ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد.  و ان شالله با تقارن عیدنوروز و شب آرزوها با عنایت خداوند منان، امسال آقای مهربانی ها با بهار بیاید.

آرزو که عیب نیست آقا!

راستش این روزها تشنه تر از دیروزیم ، سفره ی هفت سین  دلمان را با هزاران امید پهن کرده و دعا می کنیم تا روزی شاید همین حوالی خدا تو را به ما برساند وسالمان را زیر نگاه زلال تو تحویل کنیم.

می آیی....عینا شبیه بهار!

اللهم عجل لولیک الفرج

مدیر سایت : خانم عطایی نسب

 

 

                                                        

حضور مقتدرانه معلولان در راهپیمایی22 بهمنحضور مقتدرانه معلولان جسمی حرکتی ، بازحماسه ای ماندگار در ۲۲ بهمن ماه خلق کردند
همیشه وهر وقت مسولین از مردم خواستن که برای ادای وظیفه و امانت خود به نظام و انقلاب بدون هیچ چشم داشتی ،درهمه صحنه ها حاضر شدیم..
چون اعتقادات دینی و ملی ما ایجاب می کند که همیشه پشتیبان نظام باشیم ...
و بازهم می آییم ...
 معلولان  با حضور خود ثابت کردند همیشه کنار دولت  و ملت هستند و با ولایتمداری خود، رهبری را حمایت می کننداما آیا دولت هم کنار معلولین هستند؟

آیا دولت زمان تصویب بودجه به معلولین نگاه ویژه داشتند؟

آیا جای که نیازمند حضور مسئولین هستیم کنارمان بوده اند؟

امید است این حرکت نقطه عطفی در عملکرد دولت و دولتمردان باشند.

اما ما همچنان کنار رهبری هستیم و خواهیم بود.

سینماهای اهواز برای توانخواهان نیم بهاء شد

به همت هیئت مدیره جامعه معلولین استان خوزستان تمام سینماهای اهواز برای توانخواهان و خانواده این عزیزان نیم بهاء شد برای استفاده  توانخواهان عزیز می توانند با کارت عضویت و نامه معرفی از جامعه معلولین از این امکانات استفاده کنند و ساعات خوشی را در کنار خانواده سپری کنند.

بازدید از زمین های مسکن مهر فاز 2 شیبان

رئیس هیئت مدیره جامعه معلولین استان خوزستان با توجه به اساسنامه جامعه معلولین مبنی بر پیگیری مسکن مهر برای معلولین در تاریخ 21 بهمن با حضور کارشناس بهزیستی و پیمانکار پروژه از زمین های فاز 2 شیبان بازدید و راهکارهایی جهت بهتر نمودن روند پروژه پیشنهاد داده اند.

نمایشگاه صنایع دستی به مناسبت دهه فجر

نمایشگاه صنایع دستی مددجویان عزیز به مناسبت دهه فجر و  سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی   از مورخه 14بهمن ماه به مدت یک هفته در سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان اهواز که توسط خانم باوی رئیس بهزیستی شهرستان اهواز افتتاح گردید، به نمایش و فروش گذاشته شده است که توانخواهان عضو جامعه معلولین استان خوزستان در این نمایشگاه هنرهای دستی خود را به نمایش و عرضه گذاشته اند.