جامعه معلولین استان خوزستان

امروز:
جمعه, 01 بهمن 1400
اعتلای شخصیت و ارتقای کیفیت زندگی معلولین

مطالب جدید امروز

حضور هیئت مدیره در مراسم عزاداری بهزیستی

خوب است روضه روضه ی ارباب بهتر است
از این جهت که ، گریه کُنِ روضه مادر است

 

مدیر کل بهزیستی خوزستان در حاشیه مراسم عزاداری هیئت رهروان عاشورا که با مرثیه خوانی و نوحه سرایی مداح اهل بیت(ع) و با حضور پرشور کارکنان و جامعه هدف در اداره کل بهزیستی برگزار شد ، بیان داشت :هیئت عزاداران بهزیستی خوزستان با عنوان رهروان عاشورا برای چهارمین سال تاسیس، این مراسم بزرگ عزاداری را در اداره کل بهزیستی با حضور کارکنان و جامعه هدف تحت پوشش برگزار کرد.

 

 

غلامرضا صدیق راد افزود: در سالهای گذشته هیئت های مختلف مذهبی زیر نظر کانونها و انجمن های تحت نظارت بهزیستی درحال فعالیت بوده اند که جهت انسجام بخشی و یکپارچه نمودن این هیئت ها تحت عنوان یک هیئت مذهبی متشکل از بهزیستی و جامعه هدف تحت پوشش اقدام به تشکیل هیئت عزاداران بهزیستی با نام رهروان عاشوراشد..

 

مدیرکل بهزیستی گفت: هدف از برگزاری این مراسم اشاعه فرهنگ عاشورایی و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و فداکاری دربین جامعه هدف سازمان است.

 

وی از دیگر برنامه های بهزیستی در ایام محرم را اعزام زوجین ناشنوای تحت پوشش به زیارت مشهد مقدس و برپایی موکب در مرز شلمچه و چزابه به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به زوار و معلولین و سالمندان عزیز ،اجرای برنامه های فرهنگی و مراسم عزاداری در کلیه مراکز و ادارات تابعه در سطح استان و برنامه های متنوع دیگر عنوان کرد.

اعضای هیئت مدیره جامعه معلولین استان خوزستان با حضور در این مراسم ،که در مورخه 4 مهر ماه برگزار گردیدلبیک خود را برای اعلام عزاداری به گوش مسئولین رسانده اند.

آجرک الله یا صاحب الزمان عج